A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Hakkımızda

“İş kararlarınızı ZAY Strateji ile bütünleştirin, Türkiye’de güvenle yürüyün…”

Kamusal-Alan (KA) işleri (public affairs), devlet ilişkileri, medya ilişkileri, kriz ve konu yönetimi, kurumsal ve sosyal sorumluluk, istihbarat yönetimi ve stratejik iletişimi bir araya getiren bir disiplindir. KA kurumları, hizmet sunduğu şirketler için, katılımcı demokrasi anlayışı çerçevesinde kamusal alan politikalarını etkilemek, kurum itibarını güçlendirmek ve paydaşlar ile etkili ilişkiler kurmak görevlerini bir arada gerçekleştirir.

  • ZAY Strateji “kamusal alan işleri / public affairs” uzmanlığına sahip bir “iş stratejisi” danışmanlığı firmasıdır.
  • ZAY Strateji Firmalara ve iş dünyası örgütlerine, devlet, medya, iş dünyası ve STK’lara yönelik stratejik iletişim desteği ve “iş ve yatırım” süreçleri için taktik girdi sağlar.
  • ZAY Strateji Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği kurumları nezdinde kamusal-alan iş ve ilişkilerinizi kolaylaştırır, kurumunuzun itibarını yönetir.
  • ZAY Strateji SEAP “Avrupa Birliği Kamusal İlişkiler Profesyonelleri Topluluğu” üyesidir ve SEAP tutum ve davranış kurallarına” uygun olarak hizmet sunar.
  • ZAY Strateji, Avrupa Parlamentosu ve AB Komisyonu tarafından birlikte yönetilen “EU Transparency Register” programına kayıtlı bir kuruluştur.
  • ZAY Strateji Şirketlere ve iş dünyası örgütlerine 10 özel alanda hizmet sunmaktadır.